Collection: Individually Wrapped Lollies – Sweet, Simple, Shareable!
No mess, no fuss — just perfectly portioned lollies ready to go! Our individually wrapped collection is ideal for party bags, piñatas, workplace treats, or sneaky handbag stashes. Hygienic, handy, and full of flavour!
🎉 Great for gifting, events, or sharing
🍬 A mix of chewy, fizzy, fruity, and fun
🧼 Clean, convenient, and cute!
-
Crystal Stick -Apple Flavour
Regular price $2.50Regular priceUnit price / perSale price $2.50 -
TNT Sour Ice Pop
Regular price $2.50Regular priceUnit price / perSale price $2.50 -
Zombie Chews - Strawberry
Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Zombie Chews – Cola
Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Zombie Chews – Grape
Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Nerds Rope Rainbow
Regular price $5.00Regular priceUnit price / perSale price $5.00 -
Fizzer – Grape
Regular price $1.00Regular priceUnit price / perSale price $1.00 -
Warheads Extreme Sour Juniors
Regular price $5.00Regular priceUnit price / perSale price $5.00 -
Ghost Drops
Regular price $0.30Regular priceUnit price / perSale price $0.30 -
Zombie Chews – Blue Raspberry
Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
TNT Sour Spray
Regular price $3.00Regular priceUnit price / perSale price $3.00 -
Crystal Stick – Strawberry Flavour
Regular price $2.50Regular priceUnit price / perSale price $2.50 -
Sherbet Straws
Regular price $0.40Regular priceUnit price / perSale price $0.40 -
Sherbet Lollipop
Regular price $2.00Regular priceUnit price / perSale price $2.00 -
Rainbow Lollipop
Regular price $1.00Regular priceUnit price / perSale price $1.00 -
Crystal Stick – Cotton Candy
Regular price $2.50Regular priceUnit price / perSale price $2.50 -
Crystal Stick – Watermelon
Regular price $2.50Regular priceUnit price / perSale price $2.50 -
Fizzer – Creaming Soda
Regular price $1.00Regular priceUnit price / perSale price $1.00 -
Fizzer – Strawberry
Regular price $0.80Regular priceUnit price / perSale price $0.80
Discover more of our favorites
Individually Wrapped Lollies – Sweet, Simple, Shareable!
No mess, no fuss — just perfectly portioned lollies ready to go!...
Sour Lollies – Pucker Up, Sweetheart!
From mild tang to full-blown tongue-tingling chaos, our sour lolly collection is...
Pick ’n’ Mix Bag
Regular price
From $20.00
Regular price
Sale price
From $20.00
Unit price
/
per