Collection: Gummi Lollies – Squishy, Juicy, Totally Addictive!
Soft, stretchy, and bursting with flavour — our gummi lollies are the ultimate chewy treat! From bears and worms to sour geckos and fruity rings, this collection is full of bounce, bite, and bold personality.
🌈 Sweet, sour, and everything in between
🐍 Shapes, colours, and flavours for every mood
🌱 Gluten-free and gelatine-free options available
-
Allen's Strawberries & Cream
Regular price $6.00Regular priceUnit price / perSale price $6.00 -
Sour Gummi Worms
Regular price $5.00Regular priceUnit price / perSale price $5.00 -
Sour Watermelon Slices
Regular price $5.50Regular priceUnit price / perSale price $5.50 -
Gummi Bears
Regular price $5.50Regular priceUnit price / perSale price $5.50 -
Gummi Octopus
Regular price $5.50Regular priceUnit price / perSale price $5.50 -
Allen's Pineapples
Regular price $6.00Regular priceUnit price / perSale price $6.00 -
Milk Bottles
Regular price $5.00Regular priceUnit price / perSale price $5.00 -
Rainbow Clouds
Regular price $6.50Regular priceUnit price / perSale price $6.50 -
Peach Clouds
Regular price $6.50Regular priceUnit price / perSale price $6.50 -
Milkshake Lollies
Regular price $5.50Regular priceUnit price / perSale price $5.50 -
Spearmint Leaves
Regular price $5.50Regular priceUnit price / perSale price $5.50 -
Racing Cars
Regular price $5.00Regular priceUnit price / perSale price $5.00 -
Witchetty Grubs
Regular price $5.00Regular priceUnit price / perSale price $5.00 -
Black Cats
Regular price $5.00Regular priceUnit price / perSale price $5.00 -
Sour Cherry Bombs
Regular price $5.50Regular priceUnit price / perSale price $5.50 -
Strawberry Clouds
Regular price $6.50Regular priceUnit price / perSale price $6.50 -
Grape Clouds
Regular price $6.50Regular priceUnit price / perSale price $6.50 -
Blueberry Clouds
Regular price $6.50Regular priceUnit price / perSale price $6.50 -
Watermelon Clouds
Regular price $6.50Regular priceUnit price / perSale price $6.50 -
Sour Lizards
Regular price $5.50Regular priceUnit price / perSale price $5.50
Discover more of our favorites
Individually Wrapped Lollies – Sweet, Simple, Shareable!
No mess, no fuss — just perfectly portioned lollies ready to go!...
Sour Lollies – Pucker Up, Sweetheart!
From mild tang to full-blown tongue-tingling chaos, our sour lolly collection is...
Pick ’n’ Mix Bag
Regular price
From $20.00
Regular price
Sale price
From $20.00
Unit price
/
per